Relikitsch( Net als onder het kopje "Hoop, geloof en geluk, maar dan alle leuke vintage items...)
Onderaan de pagina ook een "tab" met alle items die reeds verkocht zijn, dit om u een indruk te laten krijgen van wát wij zoals inkopen en aanbieden.
Wij blijven altijd druk bezig met inkopen en proberen u natuurlijk aldoor te verrassen met de leukste en mooiste vondsten. ♥
- 8 Vintage/antieke bidplaatjes/ prentjes t.b.v. de Heilige communie
8 stuks prachtige bidprentjes/ plaatjes t.b.v. de Heilige communie
Niet allemaal, maar sommigen hebben gouden decoratie of mooie randjes, zie foto.H tussen 12,5 en 10,7 cm.€ 12,50 - 27 bidplaatjes/ prentjes
27 stuks prachtige bidprentjes/ plaatjes waarvan de bovenste 2 rijen aan de achterzijde religueze teksten hebben, de plaatjes van de onderste rij zijn blanco.
H tussen 11 en 8,8 cm.
Herkomst: Zuid Amerika€ 12,50 - 13 Vintage/antieke bidplaatjes/ prentjes t.b.v. de Heilige communie
13 stuks prachtige bidprentjes/ plaatjes t.b.v. de Heilige communie
De grootste, in zwart wit, heeft een mooi gouden randje.H tussen 9,5 en 7,7 cm.€ 15,00 - 6 Vintage/antieke bidplaatjes/ prentjes
6 stuks prachtige bidprentjes/ plaatjes.
De ene met een gouden decoratie of randje, dan ander weer met een mooi kartelrandje, de ene wat kleiner dan de andere, maar allemaal even mooi♥H tussen 11 en 8,5 cm.€ 11,50 - 2 Vintage religieuze medailles van Sint-Benedictus in aluminium
Deze 2 oude religiuze medailles van Sint- Benedictus;
Aan ene zijde: . Lampaert - bid voor ons bisdom -Cambrai aan de andere zijde: bidden-onze lieve Vrouwe van Genade voor ons
Afmeting: 4 x 3,5 cm.€ 7,50 - Vintage rozenkrans zwart/donkerbruin, nr. 3
Een écht oude rozenkrans met zwart/ donkerbruine houten kralen en metalen gedetailleerd kruis en tussenstuk.
Het kruis wat er aan hangt is een combinatie van hout en metaal.48 cm(incl. kruis)€ 14,95 - Vintage rozenkrans zwart/donkerbruin, nr. 2
Een écht oude rozenkrans met zwart/ donkerbruine houten kralen en metalen gedetailleerd kruis en tussenstuk.
Het aparte aan deze rozenkrans is dat deze in de nek ook nog een tussenstuk heeft met een afbeelding van Maria en aan de…€ 14,95 - Metalen vintage lamp/ muziekdoos 'verschijning van Maria in Lourdes'
Een zeldzaam stuk is dit! ♥ Deze prachtige romantische lamp annex muziekdoos beeldt de verschijning van Maria in Lourdes uit.
Het liedje wat het muziekdoosje speelt is mij onbekend. Het zou het Ave Maria kunnen zijn.Periode:…€ 65,00 - Vintage metalen rozenkrans doosje "Our lady of the rosary of Fatima"
Een uniek stukje vintage religieuze kitsch. Een prachtig metalen doosje met sluiting voor het opbergen van een rozenkrans.
Op het doosje aan de voorzijde een afbeelding van Fatima met de kindertjes knielend voor haar en de…€ 29,95 - Vintage schilderij afbeelding "Jezus"
Echt hele oude franse "gouden" lijst met een afbeelding van "Jezus".
Achterzijde bruin karton op de ouderwetse manier met papieren tape afgeplakt.H 56 x B 44 cm.
Herkomst: Frankrijk; gekocht op een franse brocante markt.
*lijst…€ 27,50 @loods
Vintage brocante beeldje "handen met Maria en kind"Een lief beeldje van keramiek. Deze verdient een mooi plekje.
H 11 x B 8 x D 5,5 cm..€ 7,95- Vintage Maria beeldje
Mooi handgemaakt/geschilderd Maria beeldje. Gemaakt van keramiek. Op het "voetje" staat in gouden letters de tekst: N.D. de Lourdes; Notre dame de Lourdes.( vertaling "onze lieve vrouw van Lourdes".
Het Heiligdom van…€ 17,50 - Vintage glazen voorstelling Maria met houdertje
Dit glazen plaatje heeft ooit eens in een schilderijtje gezeten, waarschijnlijk met een lichtje erachter. Dit omdat er op de borst van Maria een brandvlek zit, wat voor mij misschien wel juist datgene is wat mij zo aantrok in dit…
€ 12,50 VERKOCHT
Vintage Frans metalen Maria ( Lourdes) voor aan de wandPrachtige uitgevoerd stukje handwerk; een metalen Maria (bij Lourdes) welke een mooi plekje in het interieur verdiend.
De Maria is hol en aan de achterzijde zitten 3 gaten waar de Maria waarschijnijk aan opgehangen is geweest.…€ 34,95