Wat is er nou leuker dan mooie vintage stukken combineren met nieuwe items in je interieur. Door deze combinatie leg je een stukje van je ziel, je achtergrond, je hart in je inrichting.
Onderaan de pagina ook een "tab" met alle items die reeds verkocht zijn, dit om u een indruk te laten krijgen van wát wij zoals inkopen en aanbieden.
Wij blijven altijd druk bezig met inkopen en proberen u natuurlijk aldoor te verrassen met de leukste en mooiste vondsten. ♥
- Vintage mini beeldje hertje/ Bambi verzilverd metaal 2
Voor de verzamelaars van hertjes/ bambi toch weer een heerlijk item♥
H 3,2 x B 3,5 x D 2,2 cm
*Door de tand des tijds iets aangetast, maar na poetsen weer mooi glimmend. Nieuwe foto's volgen nog.€ 4,95 - Vintage mini beeldje hertje/ Bambi verzilverd metaal 1
Voor de verzamelaars van hertjes/ bambi toch weer een heerlijk item♥
H 3,2 x B 3,5 x D 2,5 cm
* Toch maar even opgepoetst. Nieuw foto's volgen nog.€ 4,95 - Vintage glazen bol/ presse papier met luchtbellen, bruin, 70's
Zware glazen vintage presse papier met luchtbelletjes erin. Vroeger had eigenlijk IEDEREEN wel een presse papier in huis; een voorwerp met enigzins gewicht, geplaatst op papierwerk, waardoor het voorkwam dat de papieren weg konden…
€ 12,95 - Vintage weer- beeldje 'uiltje'
Wie kent het niet van vroeger? Het weerbeeldje dat door middel van verkleuring aangeeft wat het weer 'doet'.
Gemerkt: geen
H 5,5 cm.*In vintage staat. Onbekend of de werking nog goed is.€ 5,00 - Vintage bamboe midi-set van 3
Wat een heerlijk trio♥ Je kunt ze over elkaar heen stapelen om ze eventueel weg te zetten. Maar dat WIL je toch helemaal niet!
Grootste: H 27,5 x B 40 x D 24 cm.
Middelste: H 25,5 x B 34 x D 19 cm.
Kleinste: H 23,5 x B 29 x D…€ 45,00 Let op: Zie notitie mbt verzending
Vintage bamboe/ rotan kastjeDit rotan lade kastje is net iets kleiner als gebruikelijk en ik denk dan ook dat dit bedoeld is als nachtkastje.
Ik heb 2 precies dezelfde. De prijs is per stuk. H 60 x B 42 x D 30 cm.
* Verzending kan enkel per stuk. Wanneer je…€ 37,50- Vintage handgemaakte hoornen beelden van vogels, Jaren '50
Deze set van 2 handgemaakten hoornen vogels zijn gewoon kunststukjes. Hier moet toch héél veel werk in gezeten hebben.
H 41 cm.
Periode: Jaren '50 ( De eigenlijke eigenaresse gaf aan dat haar moeder ze vroeger al op de kast had…€ 37,50 - Vintage beeldje van een flamingo met open vleugels
Prachtig van kleur en uitgevoerd in porselein.
Gemerkt: geen
H 8 cm.*In perfecte staat.€ 8,95 - Vintage Santa Madonna night-lights
Een kartonnen doosje met daarin lontjes op een blikken kruisje welke vroeger gebruikt werden om een lichtje in de duisternis te maken. Op het doosje een mooie afbeelding van de heilige Madonna mét kind.
Herkomst: Neurenberg,…€ 6,95 - Vintage beeldjes(3x) van schattige engelen meisjes met instrumenten
Deze 3 schattige engelen meisjes vormen een leuk trio! Wit met goud gedecoreerd.
Herkomst: Nederland
Periode: Jaren '30
Gemerkt: geen
H 6,5 cm.* Het zijn niet de mooist afgewerkte beeldje, maar wel leuk.€ 9,95 - Vintage beeld 'Lassie' hond( collie), Jema Holland
Wie kent de serie van tv met 'Lassie' nou niet? Deze prachtige, trotse, hond is een plaatje ♥
Herkomst: Nederland
Periode: Jaren '50
Gemerkt: Jema Holland 133
H 28 x B 28 x D 16 cm.* Het linker voorpootje is gelijmd, maar dit…€ 32,50 - Vintage beeldje Scottish terrier 'blond' Sylvac England nr. 1379
Dat koppie! Toch om 'op te vreten'!
Herkomst: Engeland
Periode: Jaren '50
Gemerkt: Sylvac, nr. 1379
H 20 cm.* In prachtige staat.
Sylvac
In 1894 richtten Willem Shaw en William Copestake de fabriek Sylcan Works op, ook wel Shaw…€ 29,95 @loods
Vintage kussentje van koeienhuid, rondGéén simpel ontwerp, maar op een patroon gemaakt van koeienhuid. Gevuld d.m.v. een ritsje.
Herkomst: Nederland
Periode: Jaren '70
Ø 35 x H 14 cm.€ 17,50@loods
Vintage groot borduur schilderij 'Veldboeket in vaas'Prachtig geborduurd schilderij met een veldboeket in een bokaal vaas op een bruine achtergrond.
In de originele oude lijst met goud randje en met aan achterzijde nog van dat grijze gemêleerde karton.
Er zit geen glas voor. Dit is…€ 35,00- Vintage beeldje hond 'boxer' keramiek
Hoe ernstig kijkt deze stoere boxer...♥
H 15,5 x B 10,5 cm.
* Geheel onbeschadigd en vilt eronder om krassen op ondergrond tegen te gaan.€ 11,50