Vintage kunstlederen 'dokters'(weekend) tas, naturel
Deze mooie kunstlederen dokterstas, maar natuurlijk ook helemaal leuk als handtas of voor een weekendje weg, verkeerd in zéér goede staat.
Héél mooi afgewerkt en uiteraard met de herkenbare scharnierende sluiting van een dokterstas met bovenop een brass sluiting. Het sleuteltje is aanwezig. Het materiaal is een hele mooie dikke 'skai'. Dit was vroeger de benaming van allerlei kunstleder. In deze tijd noemen we het kunstleder, kunstmatig leder of zelfs Vegan leather... De binnenzijde is gevoerd en heeft een vakje met een rits.
Deze tas heeft vast al héél wat meegemaakt, zijn inhoud en zijn eigenaresse misschien vele levens gered zelfs. De verkoopster gaf aan dat dit de werktas was van haar oudtante, welke het beroep van dokter uitoefende. Zie ook de donderbruine lederen dokterstas in onze webshop.
Periode: Jaren '50/'60
H 24 x B 45 x D 24 cm. ( hoogte incl. handvat 35 cm)
*Het metaalwerk heeft wel wat roestaanslag/ patina, maar het is én blijft nog steeds een héél mooi item met een bijzonder verleden.
